Deze in eigen beheer geproduceerde konnektie-ankers (PSA) en -einden (TSE / PSE) zijn voor de diameters Ø12, 16, 20, 25 en 32 mm KOMO-gecertificeerd. PSA en PSE Ø40 mm is ook KOMO -gecertificeerd!. De slip in de koppelingen wordt beperkt door een aandraaimoment (in Nm) van 5 x diameter. Rapporten op aanvraag.
Het Konnektie-systeem bestaat standaard uit een Konnektie-anker met een opgeperste bus (type PSA) en een opgestuikt Konnektie eind (Type TSE). Door het toepassen van opgestuikte verbindingen is er geen verlies in doorsnede.
Daarnaast is nu binnen het Konnektie-systeem ook een Konnektie-eind leverbaar met een opgeperste bus met draadeind (type PSE). Beide einden passen op het Konnektie-anker en vallen onder het KOMO certificaat. Met het PSE eind kan snel worden ingespeeld op afwijkende maten.
Het Konnektie-systeem is opgenomen in het Stabu bouwbreed informatiesysteem.
Alle standaardmaten uit voorraad leverbaar. Afwijkende lengten, afwijkende types en gebogen uitvoeringen, levertijd in overleg.