De PKK is een afdichtconus, samengesteld uit een polystyreenmantel met een betonnen kern. Hiermee kunnen snel en zonder lijmen de gaten worden gedicht, die in het beton ontstaan na het verwijderen van een gietbouwconus.
Met twee universele uitvoeringen is de PKK nu toepasbaar voor alle gangbare wanddikten.
De PKK 190 ( voor wand 120- 190mm.) bestond al geruime tijd maar nu is daar de nieuwe PKK 280 bijgekomen voor wanden van 200 – 300 mm.
De PKK voldoet aan de nieuwe Europese richtlijnen voor brand- en geluidseisen. In tegenstelling tot vaak gedacht wordt is de brandbestendigheid t.o..v andere materialen uitstekend. Middels rapporten is aangetoond dat de polystyreen in het gat na enige centimeters dooft en dus bijna geheel intact blijft. Brand- en geluidsrapporten zijn op aanvraag verkrijgbaar.